Tabela została poprawiona

W ostatnim turnieju został wykryty szczegół który jako organizatorzy od razu wyeliminowaliśmy i nanieśliśmy poprawki . Chodzi mianowicie o wprowadzenie loterii pierwszych meczach, a mianowicie o to żeby w pierwszej fazie była zamiana przegranego pierwszego meczu, z przegranym z ostatniego meczu itd. po za pierwszymi meczami ta zasada została zachowana. Jak najprędzej poprawiliśmy tabelę i zamieszczamy ją na stronie.


Czekamy na kolejne uwagi z których z chęcią wysłuchamy i poprawimy. Pragniemy organizować turnieje na najwyższym poziomie. Drugą wiadomością jest taką że nie będziemy zmieniać reguł które są uwzględnione w regulaminie, w trakcie turnieju, ostatnio zmieniliśmy aby grać do trzech frejmów, niestety za bardzo to się przeciągnęło, dlatego zostaniemy przy tym co jest napisane w regulaminie, mecze do półfinałów nie zależnie czy to gwiazdkowicze czy nie, będą rozgrywane do dwóch wygranych frejmów, reszta bez zmian, jeśli jakieś nastąpi jak najprędzej zostaną Państwo o tym poinformowani.

Zmiana „wprowadzenie loterii w pierwszej fazie” będzie obowiązywała od następnego turnieju tak jak to zostało zapowiedziane w trakcie trwania poprzedniego, a tak z ciekawości zamieszczam zdjęcia jak by to wyglądało gdyby zmiana obowiązywała już na ostatnim turnieju.

co by to było.